clock

Dzisiaj jest 22.04.2018 rok ,        godzina: 8:32 dudes     Dziś imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji            Dołącz do społeczności e-Masaz.pl w G+

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Notka prawna


Linki sponsorowane

Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażuPolecane produkty

Masaż

Wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Notka prawna

Linki sponsorowane


Prawa Autorskie
Wszystkie teksty, fotografie, elementy i wzory graficzne (w tym także układ strony www) oraz inne utwory zamieszczone na stronie serwisu gabinety.e-masaz.pl - zwanego dalej "serwisem" - są chronione przepisami prawa autorskiego, w szczególności przepisami ustawy z dn. dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jedn. Dz. U. Nr 80, poz. 904 z 2000 roku ze zm.).
Zabronione jest w szczególności kopiowanie i publiczne rozpowszechnianie materiałów znajdujących się na stronie, choćby w celach niekomercyjnych bez zgody autorów jak i właścicieli serwisu. Użytkownicy portalu zobowiązują się do wykorzystywania wszelkich zawartych w nim treści wyłącznie w zakresie własnego osobistego użytku.

Naruszenia prawa
Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi karą grzywny, karą ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności nawet do lat trzech.

Odpowiedzialność
Właściciele serwisu dołożyli wszelkich starań, aby zawarte w nim informacje i dane były prawdziwe, rzetelne i dokładne. Jednak nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności odszkodowawczej z tytułu ewentualnych szkód i strat, bezpośrednio lub pośrednio wynikających z wykorzystania informacji znajdujących się w serwisie.
Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian bądź aktualizacji zawartości portalu bez wcześniejszego powiadomienia, w tym prawo usunięcia części lub całości informacji bez podania przyczyn.

Linki do innych stron
Umieszczenie w serwisie linków (przekierowań) do innych stron internetowych lub elementów graficznych będących takowym przekerowaniem (tj. bannerów), nie oznacza w żadnym przypadku, że portal identyfikuje się z poglądami wyrażonymi na tych stronach lub ponosi jakąkolwiek odpowiedzialność za ich treść lub oferowane na tych stronach usługi bądź produkty.
Oświadczamy, że inne strony internetowe, do których zamieszczamy linki (przekierowania), a które nie należą do serwisu, są niezależne od jego autorów i właścicieli, a serwis nie ma wpływu na znajdujące się na nich treści.

W razie wątpliwości i pytań co do prawnych warunków korzystania z portalu prosimy o kontakt e-mailowy.

Redakcja Serwisu Gabinety.e-Masaz.pl
Fizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


Reh.e-Masaz.pl: Internetowy serwis rehabilitacyjny.

Rehabilitacja


Forum fizjoterapia - fizjoterapia, fizjoterapeuci
Strona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Kopiowanie za zgodą redakcji.